background

Hakkımızda

>
Hakkımızda

Halı ve koltuk yıkama sektöründe kurulduğu günden bu yana kendisini hızla geliştiren ve adından başarıları, yerinde ve verimli hizmetleri ile söz ettiren halı ve koltuk yıkama firmamız, temizlik ve sağlık söz konusu olduğu için yaptığı işi her zaman önemsemiştir. Hatay İskenderun halı ve koltuk yıkama alanında tamamen bitkisel ürünleri ile derinlemesine ve sağlığa uygun hizmetlerini sürdürdüğü için bölgede en çok tercih edilen firma özelliğine zaman geçtikçe daha fazla kavuşan firmamız, müşteri memnuniyeti ve verimli hizmet ilkeleri ile çıktığı yolda emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Hatay İskenderun halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, battaniye yıkama işlemlerinin hepsini uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tek farkımız, kalitemizdir sloganı ile girdiğimiz halı ve koltuk yıkama sektöründe sloganımızın hakkını fazlası ile vermekteyiz.

Evlerimizin ya da iş yerlerimizin yani tüm yaşam alanlarımızın temiz olması ve temiz kalması her zaman önemlidir. Ancak virüs ile savaştığımız bugünlerde temizlik çok daha fazla önem verilen bir konu olmuştur ki bu durum gayet haklı sebeplere dayanmaktadır. Virüsün temiz olan bölgelerde yaşayamadığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Halılar, koltuklar, perdeler ve battaniyeler bir yaşam alanının en çok kullanılan ve dolayısıyla en çok kirlenen eşyaları olarak kendilerini göstermektedir. Herhangi bir parça tozun bile içerisindeki sayısız mikroorganizmalar o alanda bulunan herkesin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu çerçevede sözünü ettiğimiz eşyaların düzenli ve etkin bir şekilde yıkanması sağlık için ehemmiyetli bir durumdur. Aynı zamanda yıkama işleminin hem çok etkili hem de eşyaların yapısına ve özelliklerine zarar vermeyecek şekilde yapacak olan bir firma aramaktaysanız,

İskenderun halı ve koltuk yıkama işlemlerinde bu özelliklere en çok sahip olan Zeki Halı ve Koltuk Yıkama firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Halı, koltuk gibi eşyalarınızın derinlemesine yıkanmasını istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Hatay ilinin İskenderun ilçesinde hizmet verilen semtler;

--->İSKENDERUN
AKARCA MAHALLESİ
AKÇAY MAHALLESİ
AŞKARBEYLİ MAHALLESİ
AZGANLIK MAHALLESİ
BARBAROS MAHALLESİ
BARIŞTEPE MAHALLESİ
BEKBELE MAHALLESİ
BİTİŞİK MAHALLESİ
BULUTTEPE MAHALLESİ
BÜYÜKDERE MAHALLESİ
CIRTIMAN MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAY MAHALLESİ
ÇINARLI MAHALLESİ
DENİZCİLER MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
DÜĞÜNYURDU MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
GÜLTEPE MAHALLESİ
GÜRSEL MAHALLESİ
GÜZELÇAY MAHALLESİ
HÜRRİYET MAHALLESİ
İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ
KALEDİBİ MAHALLESİ
KARAYILAN MAHALLESİ
KAVAKLIOLUK MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
KURTULUŞ MAHALLESİ
MEYDAN MAHALLESİ
MODERNEVLER MAHALLESİ
MURADİYE MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
NUMUNE MAHALLESİ
ORHANGAZİ MAHALLESİ
PINARBAŞI MAHALLESİ
PİRİREİS MAHALLESİ
SAKARYA MAHALLESİ
SARISEKİ MAHALLESİ
SAVAŞ MAHALLESİ
SUÇIKAĞI MAHALLESİ
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YILDIRIMTEPE MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ


  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder