background

Halı Yıkama

>
Halı Yıkama

Halıların evler, ofisler, camiler, cafeler ve daha birçok yer için vazgeçilmez eşyalar haline geldiği herkes tarafından kabul edilmektedir. Hem zemin ısısını korumak, hem zemine basılan yerin sıcak ve konforlu olmasını sağlamak, hem de ev dekorasyonunu tamamlamak ve güzelleştirmek adına kullanılan halılar, bir evi ev yapan yegâne ürünler olarak tanımlanabilir. Ev eşyası alınırken ya da evler yenilenirken ilk akla gelen ve ilk araştırılan konulardan birisidir halılar. Özellikle evinde küçük çocuk olanların en çok dikkat ettiği hususlardan da birisidir çünkü çocukların en çok eğlendiği oyunlar genellikle halı üzerinde oynanır. Hal böyle olunca halılara olan talepler zamanla daha çok artmış ve halı üretim sayısı ve çeşitleri de buna doğru orantılı olarak artış göstermiştir.

 

Halıların kullanılmaya başlandığı zamandan itibaren temizlik konusu da hayatımıza girmiştir. Halı yıkama işlemi evde kullanıcı tarafından yapılma çalışıldığı zaman her zaman eziyet olarak görülmüştür. Ayrıca kullanıcının evde yıkadığı halılar gerektiği şekilde arınmayacağı gibi çok fazla su harcayarak israfa da sebep olacak ve bütçeleri olumsuz etkileyecektir. Bu durumda halı yıkama firmalarının önemi artmış ve sayıları da buna bağlı olarak fazlalaşmıştır. Halı yıkama firmaları sayıca artış gösterse de her alanda olduğu gibi bu alanda da işini çok daha iyi yapan bir firma mutlaka vardır. Müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacak ve çözüm odaklı çalışacak firma arayışı tüm halı sahiplerinin ortak sorunudur.

 

İskenderun halı yıkama hizmeti sunan firmamız, halı kullanıcılarının bir halı yıkama firmasından istedikleri tüm özelliklere sahip olmanın gururunu kurulduğu günden bu yana taşımaktadır. Tamamen bitkisel halı yıkama ürünleri ile halılardaki bütün kiri, tozu, bakterileri, lekeleri ve hatta virüsleri tamamen çıkararak hem sağlıklı hem de güzel görünümlü halıları siz değerli müşterilerimize sunmakta olan firmamız, farkımızı kalitemiz ile ortaya koymaktadır. Halılarınızı derinlemesine temizledikten sonra onları temiz alanlarda kurutan ve sıfır yıpranma ile tekrar size teslim eden alanında uzman personellerimiz ile her zaman çözüm odaklı çalışmaktayız. Nasıl daha fazla faydalı olabileceksek öyle çalışmayı hedef edindiğimiz için sunduğumuz hizmetler ile devamlı müşterilerimizin sayısını her hizmetimizden sonra artırmaktayız.

 

Hatay ilinin İskenderun ilçesinde hizmet verilen semtler;

--->İSKENDERUN
AKARCA MAHALLESİ
AKÇAY MAHALLESİ
AŞKARBEYLİ MAHALLESİ
AZGANLIK MAHALLESİ
BARBAROS MAHALLESİ
BARIŞTEPE MAHALLESİ
BEKBELE MAHALLESİ
BİTİŞİK MAHALLESİ
BULUTTEPE MAHALLESİ
BÜYÜKDERE MAHALLESİ
CIRTIMAN MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAY MAHALLESİ
ÇINARLI MAHALLESİ
DENİZCİLER MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
DÜĞÜNYURDU MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
GÜLTEPE MAHALLESİ
GÜRSEL MAHALLESİ
GÜZELÇAY MAHALLESİ
HÜRRİYET MAHALLESİ
İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ
KALEDİBİ MAHALLESİ
KARAYILAN MAHALLESİ
KAVAKLIOLUK MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
KURTULUŞ MAHALLESİ
MEYDAN MAHALLESİ
MODERNEVLER MAHALLESİ
MURADİYE MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
NUMUNE MAHALLESİ
ORHANGAZİ MAHALLESİ
PINARBAŞI MAHALLESİ
PİRİREİS MAHALLESİ
SAKARYA MAHALLESİ
SARISEKİ MAHALLESİ
SAVAŞ MAHALLESİ
SUÇIKAĞI MAHALLESİ
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YILDIRIMTEPE MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ


  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Hatay Halı Yıkama, Barbaros Mahallesi Halı Yıkama, Belen Halı Yıkama, Çay Mahallesi Halı Yıkama, Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama, Denizciler Halı Yıkama, Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama, İskenderun Halı Yıkama, İskenderun Merkez Halı Yıkama, İsmet İnönü Mahallesi Halı Yıkama, Modernevler Halı Yıkama, Mustafa Kemal Mahallesi Halı Yıkama, Pirireis Mahallesi Halı Yıkama, Sakarya Mahallesi Halı Yıkama, Sarımazı Halı Yıkama, Yenişehir Mahallesi Halı Yıkama, Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder