background

Koltuk Yıkama

>
Koltuk Yıkama

Koltuk kullanımı geçmişten günümüze artarak devam etmiştir. Öncelerde sadece belirli bir amaç için kullanılan koltuklar, modern zaman ile birlikte ev ve ofis dekorasyonları için vazgeçilmez bir unsur özelliği kazanmışlardır. Sadece evlerde ve iş yerlerinde değil, cafelerde, sinemalarda ve bu alanlara benzeyen yerlerde de koltuklar en çok kullanılan ve en çok kişinin muhatap olduğu eşyalar olarak kabul görmüştür. Çeşit çeşit, renk renk olan koltukların kumaşları, türleri ne kadar farklı olsa da hepsi aynı amaca hizmet etmektedir. Üretimleri ve görünüşleri birbirinden ayrılsa bile ortak noktaları olan husus temizlenme ihtiyaçlarıdır. Koltuklar, sürekli kullanılan ve farklı farklı insanlar tarafından kullanılan ürünlerdir. Hem açık pencerelerden alacakları toz ve kirler hem de insanlardan alacakları bakteri ve virüsler koltukların temizlenme ihtiyacının önemini göstermektedir.

 

Koltuk üzerindeki gözle görülmeyen bir toz parçası bile içerisinde sayamayacağımız kadar çok bakteri ve virüs taşıyabilir. Bu bakteri ve virüsler tozun alınması ile koltuğu bırakmazlar ve orada yaşayarak sağlık için tehdit unsuru olmaya devam ederler. Aynı şekilde koltuk üzerinde oturan ya da koltuğun bulunduğu ortamda bulunan bir bireyden koltuk üzerine virüs gelebilir ve bu virüs oraya yapışarak başka bulaşacağı kişiyi bekleyebilir. Bu durumda o yaşam alanındaki birden fazla kişinin sağlığı olumsuz etkilenmiş olur. Koltukların yüzeylerinin süpürülmesi ya da silinmesi bu olumsuz durumları ortadan kaldırmak için yeterli olarak görülmemelidir. Saydığımız tehlikelerin ve koltuk üzerindeki lekelerin önüne geçmenin en pratik ve kesin yolu mutlaka koltukları düzenli ve verimli bir yıkama işlemine tabi tutmak olacaktır.

 

İskenderun koltuk yıkama işlemleriniz için en doğal ve bitkisel temizleme ürünleri ile ve son teknoloji koltuk yıkama makineleri ile hizmetinizde olan firmamız, sizlerin ve yaşam alanınızda bulunacak kişilerin sağlığını en üst düzeyde tutmak adına çalışmalarına karalılık ile devam etmektedir. Dikkatli şekilde uygulayacağımız koltuk yıkama işleminde koltuklarınızın zarar görmemesi ve uzun süreli sağlıklı şekilde kullanılması için hassasiyet ile hizmetimizi sunmaktayız. Koltuklarınız üzerinde ne bir leke ne de bir mikroorganizma bırakmaya hiç niyetimiz yok. Tek farkımız kalitemizdir.

 

Hatay ilinin İskenderun ilçesinde hizmet verilen semtler;

--->İSKENDERUN
AKARCA MAHALLESİ
AKÇAY MAHALLESİ
AŞKARBEYLİ MAHALLESİ
AZGANLIK MAHALLESİ
BARBAROS MAHALLESİ
BARIŞTEPE MAHALLESİ
BEKBELE MAHALLESİ
BİTİŞİK MAHALLESİ
BULUTTEPE MAHALLESİ
BÜYÜKDERE MAHALLESİ
CIRTIMAN MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAY MAHALLESİ
ÇINARLI MAHALLESİ
DENİZCİLER MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
DÜĞÜNYURDU MAHALLESİ
ESENTEPE MAHALLESİ
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
GÜLTEPE MAHALLESİ
GÜRSEL MAHALLESİ
GÜZELÇAY MAHALLESİ
HÜRRİYET MAHALLESİ
İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ
KALEDİBİ MAHALLESİ
KARAYILAN MAHALLESİ
KAVAKLIOLUK MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
KURTULUŞ MAHALLESİ
MEYDAN MAHALLESİ
MODERNEVLER MAHALLESİ
MURADİYE MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ
NUMUNE MAHALLESİ
ORHANGAZİ MAHALLESİ
PINARBAŞI MAHALLESİ
PİRİREİS MAHALLESİ
SAKARYA MAHALLESİ
SARISEKİ MAHALLESİ
SAVAŞ MAHALLESİ
SUÇIKAĞI MAHALLESİ
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YILDIRIMTEPE MAHALLESİ
YUNUS EMRE MAHALLESİ


  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Hatay Koltuk Yıkama, Barbaros Mahallesi Koltuk Yıkama, Belen Koltuk Yıkama, Çay Mahallesi Koltuk Yıkama, Cumhuriyet Mahallesi Koltuk Yıkama, Denizciler Koltuk Yıkama, Hürriyet Mahallesi Koltuk Yıkama, İskenderun Koltuk Yıkama, İskenderun Merkez Koltuk Yıkama, İsmet İnönü Mahallesi Koltuk Yıkama, Modernevler Koltuk Yıkama, Mustafa Kemal Mahallesi Koltuk Yıkama, Pirireis Mahallesi Koltuk Yıkama, Sakarya Mahallesi Koltuk Yıkama, Sarımazı Koltuk Yıkama, Yenişehir Mahallesi Koltuk Yıkama, Yunus Emre Mahallesi Koltuk Yıkama
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder