background

Kilim Yıkama

Kilim Yıkama
Kilim Yıkama: Posta kutularımızda halı Yıkama broşürü benzer broşürlerle sıklıkla karşılaşılırız ve bu kişilere hemen halılar verilmemelidir. yorgan yikama şirketimiz bünyesinde istihdam etmek de olduğu personellerinin tüm yasal haklarını sağlamaktadır. Siz de firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor halılarınızı evinizden teslim alıyor ve evinize teslim ediyor. Günümüzde çok vakit geçirdiğimiz koltukların temizliği sağlığımız açısından büyük önem arz etmektedir. Halı yıkama da fabrikalara sahip firmaları tercih etmenizde herhangi bir Sorun yaşamazsınız. Yeri yurdu olmayan halı yıkamacı firmaların halılarınızı nerede nasıl bir şekilde yıkadıklarını meçhuldür. Hatay halı yıkama tesisimizde daha hijyen ve sağlıklı bir yıkama için sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız. Halı yıkama fabrikası olarak Hatay geneli hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama firmamız ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar. Hijyenik bir halı yıkamadan sonra sırasıyla sıkma ve kurutma işlemlerinden geçilir. Konya halı yıkama ekipleri arasında ön planda olmamız nedeniyle bu zamana kadar birçok müşteri bizi seçmiş ve güvenleri kazanmamızı sağlamıştır.
Yün halıları değerli kılan bir diğer nokta ise, ipliklerinin esnek ve dayanıklı yumuşak olmasıdır. Halı yıkama firmamız bünyesinde çalıştırdığı eğitimli ve tecrübeli personelleri sayesinde yıkanan halılar özenle kurutulup siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Her halıyı ince ve derinlemesine temizleyerek evlerinizde gönül rahatlığı içinde kullanmanızı sağlıyoruz. Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz ve önce özel karışımlı leke havuzunda lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. halı yıkama merkezi olarak tüm müşterilerine kapınızdan alınan halılar tekrar kapınıza kadar getirilerek ücretsiz servis imkanında faydalanmanız sağlanır. Sizlerin bir telefon ile başlayan temizlik anlayışımız bizlerin perdelerinizi tekrar evlerinize montaj etmesi ile tamamlanmaktadır. Halınız, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Halı yıkama olarak Hatay geneli hizmet veriyoruz.
Halılarınız alındıktan sonra karşılığında size sipariş fişi verilir. Halı yıkama firmamız temizlik ve hijyen için ne gerekiyorsa evinizde kullanmaktan hiç çekinmez. Yorgan yıkama hizmetimizde diğer ürünlerde de olduğu üzere siparişiniz alınır alınmaz servis elemanlarımız ürünlerinizi teslim almaya gelir. Halı yıkama üzerine sormak istediğiniz sorular var ise lütfen iletişim hattımızdan bilgi alınız. Yorganlarınız yorgan yıkama makinalarında ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma, gibi işlemlerden geçer. Hatay halı yıkama firmamız halıların yanı sıra koltukların da bakım ve temizliklerini kaliteli bir şekilde yıkamasını yapar.
Bekletme havuzlarında halılar üst üste koyulmaktadır bu türden halı yıkama fabrikaları aynı su ile birden fazla halı yıkamaktadır. Battaniyeleriniz ve yorganlarınız ücretsiz servisimizle alındıktan sonra, fabrikamızda bulunan otomatik sanayii makinası ile yıkanıp kurutulmaktadır. Halı temizliği sırasında yapacağınız yanlış tercihler bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Sahip olduğunuz perdelerinizi %100 garantisi üzerinden yıkayabiliyoruz. Eğer halılarda çıkarılamayacak lekeler varsa veya halılarda yırtık gibi hasarlar varsa müşteriye bildirilir temizleme işlemi için onay alınır. battaniye yıkama fabrikamızda battaniyeleriniz yerde değil ona uygun makinelerde yıkanmaktadır. Kimi özel peluş halı üretimi yapan firmalarda, şekilli kesimlerin yoğun olarak kullanıldığını görmek mümkündür. Yün halıları yıkayabilen makinalara sahip olan firmaları profesyonel ve işinde uzman görebilirsiniz.
Fabrika ortamında etkili deterjanlar ve güçlü fırçalama sistemi ile yakanıp durulanan halılar en son sıkma sistemi sayesinde mikroplarından temizlenir. Halı yıkama ve koltuk yıkama da merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezimizi arayarak sorabilirsiniz. şirketimiz kaliteli deterjanlar ve profesyonel yıkama cihazlarıyla hizmet vererek en çok tercih edilen halı yıkamacı olnuştur. Makinelerimiz sayesinde koltuklarınız hem sırılsıklam ıslanmadan temizlenmeye başlayacak hem de deterjanın özelliğinden dolayı mis kokulu hale gelecektir. Sevgili müşterilerimiz güvenilir bir koltuk yıkama firması seçerken ilk önce adreslerini ve daha önce yıkadıkları koltuk takımlarını görmenizi tavsiye ederiz. Halı yıkama fiyatları halı türüne göre ve halı metrekaresine göre değişebilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder